22. 11. v 16h PETR ŠVANCARA: Mercedes Petr Švancara - beseda, autogramiáda

Velký fotbalový bohém, miláček tribun, spolukomentátor ČT a v současné době zachránce legendárního brněnského stadionu Za Lužánkami Petr Švancara vydal svou biografii. V neděli proběhne v knihkupectví Knihcentrum beseda a autogramiáda tohoto populárního fotbalisty.
Bohém, šoumen, bavič, ale především skvělý fotbalista – to je Petr Švancara. Jeho velkolepé loučení s fotbalovou kariérou sledovalo na brněnských Lužánkách více než 35.000 fanoušků. A stejné množství fotbalových nadšenců si jistě rádo přečte tuto poutavou biografii, kterou Petr pro všechny své fanoušky - a nejen pro ně - sepsal s populární moderátorkou České televize Monikou Čuhelovou. Kniha Mercedes Petr Švancara sleduje všechny jeho vzlety i pády a samozřejmě odkrývá i spoustu pikantností ze zákulisí velkého fotbalu.
Petr Švancara je bývalý profesionální český fotbalový útočník. Velkou část kariéry strávil ve Zbrojovce Brno. V naší nejvyšší soutěži odehrál 309 zápasů, v nichž vstřelil 59 branek. Je to fotbalista s výbornou technikou a specifickým herním stylem. Jeho fotbalovým vzorem je Argentinec Diego Maradona. V kabině i mimo ni je znám jako bavič okolí. Ve své profesionální kariéře hrál v ČR a na Slovensku a připsal si jeden start v české reprezentaci do 21 let. Po skončení kariéry zahájil spolupráci s Českou televizí jako fotbalový expert.
Přidat komentář